Prírodné spaľovače tukov

Poznáte aj vy prírodné spaľovače ako je kofeín, kakao, piperín a zázvor? Sú známe ako aktivátory metabolizmu, ktoré zvyšujú hranicu dennej potreby energie.

Kofeín potláča chuť do jedla a zároveň zvýši váš metabolizmus. Má význam pri spaľovaní tukov a zároveň zlepšuje účinok cvičenia. Doprajte si najviac 3-4 šálky kvalitnej kávy denne.

Kakao môže podporiť spaľovanie tukov v akejkoľvek oblasti nášho tela, pretože zrýchľuje náš metabolizmus. Doprajte si však len kvalitnú čokoládu s vysokým obsahom kakaa, ale s množstvom to nepreháňajte.

Čierne korenie vám pomôže znížiť tvorbu tukových buniek vo vašom tele, ale zároveň aj zvýši váš metabolizmus. Takže, ak máte radi jedlo s výraznou chuťou, zároveň vám to pomôže zhodiť pár kíl navyše.

Chilli papričky obsahujú látku kapsaicín, ktorá podporuje v tele proces, pri ktorom sa spaľujú tuky a zároveň táto látka bráni v priberaní.

Zelený čaj v ktorom nájdete vysoké množstvo fytochemických katechínov, urýchľuje váš metabolizmus.Tento nápoj je však lepšie piť ešte horúci, tak sa totiž znásobujú jeho účinky.

Zázvor podporuje metabolické funkcie a spaľovanie telesných tukov. Významnou mierou prispieva k úprave tráviaceho systému a zefektívňuje vylučovanie toxínov a odpadových látok von z tela.

Ak chcete vaše chudnutie urýchliť , vyskúšajte Prírodný Spaľovač Tukov z nášho E-shopu, ktorý okrem spomínaných látok ako kofeín, zelená káva, kakao, piperín a zázvor obsahuje aj účinný L-Karnitín a spolu pôsobia ako aktivátory metabolizmu a zvyšujú hranicu dennej potreby energie.

Viac o L-karnitíne:
L-karnitín zohráva veľmi dôležitú úlohu pri výrobe energie tým, že transportuje mastné kyseliny do mitochondrií buniek; mitochondrie sa v bunkách správajú ako motory, ktoré spaľujú tuk na získanie opätovne využiteľnej energie.

Veľmi dôležitý spaľovač je L-karnitín, ktorý sa v tele syntetizuje z aminokyselín lyzín a metionín.
Bez ohľadu na to, aké sú vaše fitness ciele, či už strata tuku alebo získanie svalovej hmoty, vaše šance na úspech sa môžu pomocou l-karnitínu výrazne zvýšiť.
Je odporúčaný ako výborný prostriedok na chudnutie. Hlavná úloha L-karnitínu vo vašom tele zahŕňa zabezpečenie mitochondrických funkcií a produkciu energie. V bunkách pomáha transportovať mastné kyseliny do mitochondrií, kde sa následne premieňajú na energiu. Okolo 98 % karnitínu v tele sa nachádza vo svaloch, ale značná časť sa nachádza aj v krvi a v pečeni. (1)

FUNKCIE A ÚČINKY
Chudnutie
Budovanie svalovej hmoty
Zmiernenie bolesti svalov a rýchlejšie regenerácia

Dočítať článok v sekcii novinky na: https://www.baxline.sk/l-karnitin/

Zdieľaj článok