Baxline s.r.o.

Sme slovenská spoločnosť, ktorá sa zrodila s cieľom reprezentovať dokonalosť v oblasti dovozu potravinových doplnkov, pričom sa zameriavame na zdravie a pohodu ľudí s 360-stupňovým prístupom.

Ako distribučná spoločnosť sa zaoberáme dovozom kvalitných talianskych výživových doplnkov, ktoré sú výlučne prírodného pôvodu a neobsahujú umeliny vo forme rôznych aditív a chemických konzervačných látok.

Hlavným poslaním spoločnosti BAXLINE je zlepšiť pohodu a zdravie ľudí prostredníctvom správneho výberu prírodných a inovatívnych prípravkov.

Handmade icon | Baxline s.r.o. | Individualny vyzivovy program

Vyrobené v Taliansku

Ručne tradičným spôsobom pomocou vysoko-inovatívnych technologických postupov.

Quality icon | Baxline s.r.o. | Individualny vyzivovy program

Vysoká kvalita

Všetky produkty sú vyrobené z prvotriednych prírodných surovín a neobsahujú umeliny.

Approved icon | Baxline s.r.o. | Individualny vyzivovy program

Schválené

Ministerstvom zdravotníctva v Taliansku, registrované ÚVZ SR.

Všetky produkty sú vyvinuté s použitím surovín tej najvyššej kvality s overeným pôvodom, pretože našim cieľom je dovážať produkty, ktoré svojou špičkovou kvalitou spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

Na výrobu výživových doplnkov sú použité vysoko-inovatívne technologické postupy, ktoré umožňujú zachovať prítomné účinné látky v prírode v nezmenenej podobe. Naše produkty poskytujú inovatívne riešenia na mnohé oblasti potrieb ľudského tela.

V spoločnosti BAXLINE sme zameraní na kvalitu života človeka, ktorá úzko súvisí so stravovacím a pohybovým režimom, celkovým zdravím a psychickou pohodou. Nahliadame na každého človeka osobitne a preto pripravujeme výživové programy na mieru na základe potrieb každého klienta individuálne.

Pracujeme na základe individuálnej diagnostiky, ktorá spolu s informáciami o zdravotnom stave a zvykoch v stravovaní tvorí základ na vypracovanie hĺbkovej diagnostiky a stravovacieho plánu. Ako náš klient nájdete u nás osobný plán smerujúci k zlepšeniu vášho zdravia, výzoru, prílevu energie, lepšieho spánku a chuť hýbať sa.