Vyzivovy doplnok | Baxline s.r.o. | Individualny vyzivovy program

Baxline s.r.o.

Sme slovenská spoločnosť, ktorá sa zrodila s cieľom reprezentovať dokonalosť v oblasti dovozu potravinových doplnkov, pričom sa zameriavame na zdravie a pohodu ľudí s 360-stupňovým prístupom

Ako distribučná spoločnosť sa zaoberáme dovozom a distribúciou kvalitných talianskych výživových doplnkov, ktoré sú výlučne prírodného pôvodu, bez použitia akýchkoľvek aditív a chemických konzervačných látok.

Hlavným poslaním spoločnosti BAXLINE je zlepšiť pohodu a zdravie ľudí prostredníctvom správneho výberu prírodných a inovatívnych prípravkov.

Handmade icon | Baxline s.r.o. | Individualny vyzivovy program

Vyrobené v Taliansku

Ručne tradičným spôsobom.

Quality icon | Baxline s.r.o. | Individualny vyzivovy program

Vysoká kvalita

Všetky produkty sú vyrobené z prvotriednych prírodných surovín.

Approved icon | Baxline s.r.o. | Individualny vyzivovy program

Schválené

Ministertvom zdravotníctva v Taliansku, registrované ÚVZ SR.

Všetky produkty sú vyvinuté s použitím surovín tej najvyššej kvality, pretože našim cieľom je dovážať produkty, ktoré svojou špičkovou kvalitou spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších klientov.

Na výrobu výživových doplnkov sú použité vysoko-inovatívne technologické postupy, ktoré umožňujú zachovať prítomné účinné látky v prírode v nezmenenej podobe. Naše produkty poskytujú inovatívne riešenia na mnohé oblasti potrieb ľudského tela.

Ing. Anna Bakošová, MPH

výživový poradca, konateľ

Oblasti výživy, zdravia a farmácie sa venujem už viac ako 20 rokov. Skúsenosti ma naučili, že strava by mala byť nie len zdravá, ale i pestrá, vyvážená a vtedy to prináša ten očakávaný efekt pre naše telo. Ak náš metabolizmus už nefunguje tak, ako by mal, začneme priberať a odzrkadlí sa to na našom celkovom zdraví. Častokrát nastane bludný kruh skúšania rôznych diét formou pokus – omyl, hladovania, čo v konečnom dôsledku neúspech s chudnutím ešte prehĺbi. Telo sa však dokáže na správnu cestu vrátiť a ozdraviť, ak mu pomôžeme. Určite nás neposunie vpred žiadna drastická hladovka, diéta alebo čarovná tabletka.

Moje skúsenosti a prax ma viedli nahliadať na každého človeka individuálne a preto pripravujeme všetky programy na mieru na základe potrieb každého klienta individuálne. V centre BAXLINE pracujeme na základe individuálnej diagnostiky, ktorá spolu s informáciami o zdravotnom stave a zvykoch v stravovaní tvorí základ na vypracovanie výživovej analýzy a stravovacieho plánu. Ako náš klient nájdete u nás individuálny plán smerujúci k zlepšeniu vášho zdravia, výzoru, prílevu energie, lepšieho spánku a chuť hýbať sa.

Prídite vaše stravovanie zmeniť k nám, my vás radi budeme sprevádzať na tejto dlhodobej ceste a vaše telo sa vám odvďačí.

Moje vzdelanie:

  • Slovenská Poľnohospodárska Univerzita v Nitre, Výživa ľudí, Ing.
  • Slovenská Zdravotnícka Univerzita v Bratislave, Master of Public Health, MPH

"Cieľ bez plánu je len želanie."